O klinice Asterion

Fizjoterapia i Osteopatia

Fizjoterapia i Osteopatia to dwie nasze największe pasje.

Ciągły rozwój w tych dziedzinach to nasz główny cel.

Wizja Kliniki

Jesteśmy zespołem, który kompleksowo zadba o Twoje potrzeby.
Kiedy w mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Asterion, przyświecał mi jeden cel – zebrać pod jednym dachem najlepszych fizjoterapeutów o różnych specjalizacjach, tak aby każdy pacjent znalazł potrzebną mu pomoc.
I to się udało!
Pracuję z najlepszymi – profesjonalistami, dla których stały rozwój to sposób na życie, a nie przymus.
Uwielbiam z nimi współpracować, a pacjenci cenią ich za profesjonalizm i skuteczność.

Ze względu na fakt, że każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie Fizjoterapii i Osteopatii, gwarantujemy, że w ofercie Kliniki znajdziesz coś dla siebie.

Prowadzimy terapie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajmujemy się problemami niemowlaków, kobiet w ciąży oraz kobiet, które dopiero chciałyby zajść w ciążę.

Pomagamy osobom po ciężkich urazach, udarach oraz chronicznych bólach kręgosłupa, głowy czy kończyn. Ponadto, w naszym zespole znajdziesz specjalistów od terapii podologicznej, fizjoterapii stomatologicznej, czy terapii blizn.

Holistyczne podejście do pacjenta

Ważnym aspektem jest to, że na każdego z naszych pacjentów patrzymy indywidualnie i całościowo, dając gwarancję, że jest w dobrych rękach, a my niczego nie pominiemy.

Przede wszystkim chcemy poprawiać jakość życia naszych pacjentów, skracając czas ich powrotu do zdrowia. Gwarantujemy, że z nami jesteś w dobrych rękach i z pewnością możesz nam zaufać, ponieważ bazujemy na doświadczeniu naszych terapeutów, zdobytym podczas wieloletniej praktyki oraz licznych kursach i szkoleniach.

Klinikę tworzymy z miłości i pasji, która towarzyszy nam przy każdej terapii.

Bezsprzecznie jesteśmy najlepsi w tym jak dbamy o Twoje zdrowie, zatem przyjdź i pozwól nam o siebie zadbać 🙂

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym kanale YouTube -> Asterion – YouTube

Zobacz w czym specjalizują się terapeuci Kliniki -> Nasz zespół 

Konrad Skrzat

Fizjoterapia i osteopatia w Lublinie - na zdjęciu fizjoterapeuta Konrad Skrzat stoi w niebieskiej koszuli z założonymi na piersi skrzyżowanymi rękami

Nasze gabinety

Cały czas rozwijamy się w trosce o naszych pacjentów

Recepcja kliniki Asterion w Lublinie, Klinika Fizjoterapii i Osteopatii.

Fizjoterapia i Osteopatia jest naszą pasją na co dzień

Nasz zespół to przede wszystkim grupa osób, dla których dobro pacjenta stoi na pierwszym miejscu.

Niewątpliwie jesteśmy ludźmi, którzy zawsze gotowi są by pomóc w zmniejszeniu bólu i wszelkich dolegliwości oraz zwiększeniu komfortu na co dzień.

Przede wszystkim cały czas szkolimy się i zwiększamy nasze kompetencje, aby docierać do źródła problemu oraz być przygotowanym na każde wyzwanie jakie niesie za sobą każdy przypadek kliniczny.

Razem z nami rozwijają się także nasze gabinety.

Chcemy, aby każdy nasz pacjent czuł się jeszcze bardziej komfortowo, a atmosfera była przyjazna i otwarta na każdego.

Chcesz otrzymać darmowy e-book?
Zapisz się do naszego newslettera!

Wyślemy Ci powiadomienia o naszych nowościach.

Obiecujemy, że zatroszczymy się o Ciebie.

Opinie naszych pacjentów są dla nas najlepszą rekomendacją.

 • Jestem bardo zadowolona. Do tej pory skorzystałam z pomocy czterech terapeutów i nie dlatego, że wybierałam, który najlepszy ale dlatego, że każdy oferował pracę ze mną w innym aspekcie. A jest to ważne w przypadku mojej choroby. Jedno miejsce i leczenie kompleksowe🙂 Ogromna wiedza i umiejętności każdego z nich. I tak dziękuję: Julia Jeżewska FizjoWenus, Anna Korpul SzamAnka, Łukasz Rubin i Konrad Skrzat. Za cudowną i ciepłą atmosferę, indywidualne podejście, szczerą chęć pomocy, poprawę funkcjonalności i nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Gorąco polecam! ❤️
  Agnieszka
 • Z usług kliniki korzystamy całą rodziną. Szczególną pomoc dostaliśmy w przypadku naszej rocznej córeczki. Pan Konrad przed wizytą zapoznał się z dokumentacją medyczną, po wizytach jest zainteresowany efektami terapii. Ma dobre podejście do dzieci i widać chęć pomocy i ogromną wiedzę. U córki widać poprawę po terapii co jest dla nas bardzo ważne, a wizyty przebiegają już bez płaczu lecz z uśmiechem i radością. Na plus też stały kontakt z terapeutą, co jest bardzo istotne w nagłych sytuacjach.
  Dawid
 • Rewelacyjne podejście do pacjenta! Fizjoterapeuta Michał - naprawdę polecam super kontakt a po terapii jak nowa narodzona.
  Osteopata Konrad zajmował się mną podczas ciąży oraz po cesarce, człowiek z ogromną wiedzą, bardzo delikatny w tak trudnych i ważnych etapach dla kobiety.
  Magdalena
 • Jako osoba aktywna fizycznie doznalem (jak sie okazuje) drobnego urazu. Pierwotnie udalem sie do lekarza na NFZ i jak wiadomo zalecenia byly zeby zaprzestac dalszych treningow. Jednak to w zaden sposob nie pomagalo. Tym sposobem trafilem do Pana Konrada ktory w zasadzie w ciagu jednej wizyty postawil mnie na nogi i moglem powrocic do moich treningow. Serdecznie polecam - doskonali fachowcy, mila atmosfera pelny profesjonalizm !!
  Krzysztof
 • Serdecznie polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm! Ogromna wiedza i fachowe, indywidualne podejście do pacjentów i ich problemów. Wizyte w klinice Asterion miałam ja i mój mąż i poprawa samopoczucia po pierwszej wizycie nastąpiła u nas obydwojga.
  Wiola
 • Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie. Na prawdę widać zaangażowanie na każdej wizycie. Chodzę z dzieckiem do dwóch specjalistów, którzy współpracują ze sobą żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Trafiłam do ASTERIONU po jednej nieudanej wizycie w innym miejscu i na pewno zostaje tu. Nie tylko ja jestem zadowolona, ale i dzieci. Wizyty zawsze przebiegają spokojnie. Każdy interesuje się dzieckiem i jego redakcjami. Po zaledwie kilku wizytach widać już znaczącą poprawę. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !
  Aleksandra

OPINIE

[trustindex no-registration=google]
Zapisz się do newslettera i otrzymaj Darmowy eBook ”Plagiocefalia pozycyjna” i "Zaparcia u dzieci"

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.